Jan Żaryn o ostatnich działaniach CBA: żaden przestępca nie znajdzie miejsca w PiS

Jan Żaryn o ostatnich działaniach CBA: żaden przestępca nie znajdzie miejsca w PiS

Żaden przestępca nie znajdzie miejsca w PiS. Taka osoba od razu zostaje wykluczona – mówił w audycji „W samo południe” prof. Jan Żaryn, senator PiS. W ten sposób polityk odniósł się do ostatnich zatrzymań przez CBA.

Agenci szczecińskiej delegatury CBA zatrzymali trzy osoby zamieszane w proceder korupcyjny. Wśród zatrzymanych jest podkarpacki przedsiębiorca i dwóch pracowników Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. Wszyscy zatrzymani przyznali się do winy. O tej sprawie mówił w audycji „W samo południe” prof. Jan Żaryn, senator PiS. 

– Widać skuteczność służb specjalnych, szczególnie CBA. Mamy do czynienia z fenomenem. Po trzech latach rządów PiS przygotowywane przez służby sprawy doczekały się tego etapu realizacji, w którym już jest zaangażowana lub będzie zaangażowana prokuratura – stwierdził Żaryn. 

Zdaniem polityka, że społeczeństwo musi lepiej zaangażować się w wybór osób, które mają być jego reprezentantami.

Więcej w nagraniu rozmowy. Zapraszamy do wysłuchania.

https://www.polskieradio.pl/7/473/Artykul/2255998,Jan-Zaryn-o-ostatnich-dzialaniach-CBA-zaden-przestepca-nie-znajdzie-miejsca-w-PiS?fbclid=IwAR0mPPgYt1Y-WXq6eKh51Tu0K0USIFGMXg6O0yuJTPQ72BLfvAPsqTPeZKI